2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI 1. DÖNEM VELİ TOPLANTISI

2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı 1. Dönem Veli Toplantısı

2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı 1. Dönem veli toplantılarının ilki 16 Ekim Cumartesi günü Güneysu Okulları Yerleşkesi’nde gerçekleştirildi.

İlkokul 1, 2, 3, 4. sınıf öğrenci velilerinin katılımı ile yapılan toplantı ilkokul binasında gerçekleştirildi. Toplantıya katılan velilere sınıf öğretmenleri tarafından öğrencilerin akademik ve sosyal gelişimlerine dair bilgiler verildi.

Okulumuz konferans salonunda gerçekleşen toplantılarda ise sınıf öğretmenleri ve öğrenci velileri bir araya geldi. Öğretmenler, velilerle bire bir görüşerek derslerin işlenişi, öğrenci davranışları, veli-öğrenci ilişkisi konularında geniş değerlendirmelerde bulundu.

Toplantının bitiminde bir değerlendirme yapan İlkokul Müdürü Nevin Çakır, toplantıya yoğun bir veli katılımının olduğunu belirterek öğretmen-veli buluşmalarını okul olarak çok önemsediklerini dile getirdi.

Güneysu Okulları Kampüs Müdürü Erdal Genç ise “Velilerimize teşekkür ediyorum. Bizleri her zaman desteklediler ve hiçbir zaman yalnız bırakmadılar. Yoğun katılımla gerçekleşen bir toplantıya daha ev sahipliği yaptık.” diyerek veli toplantılarının önemine değindi.

HEMEN ARA